Agrowłóknina

agrowłóknina Plant-protex

Agrowłóknina do okrywania i osłaniania roślin

Agrowłóknina wiosenna P-17 (17 gram/m2) -zobacz w sklepie

Agrowłóknina wiosenna P-17 Plant-protex to najcieńsza z agrowłóknin wiosennych stosowanych w profesjonalnym rolnictwie, działkach i domowych ogródkach i ogrodach. Jej największą zaletą jest najniższa cena. Ze względu na zastosowanie gramatury na poziomie 17g/m2 charakteryzuje się dobrą choć trochę mniejszą trochę mniejszą wytrzymałością niż agrowłókniny p19 i p23. Pomimo najmniejszej grubości zastosowanie najsilniejszego koncentratu przeciw UV, wzmacnianych brzegów oraz zgrzewane a nie klejone łączenia powodują, że jest ona mocniejsza  niż produkty konkurencji dostępne na rynku.

Agrowłóknina wiosenna P-19 (19 gram/m2) -zobacz w sklepie

Agrowłóknina wiosenna P-19 Plant-protex to najpopularniejsza z agrowłóknin wiosennych stosowanych w profesjonalnym rolnictwie. Gramatura na poziomie 19g/m2 zapewnia fizyczną barierę przed szkodnikami, zwiększa temperaturę chroniąc mniej odporne rośliny oraz przyśpieszając ich wegetację. W odróżnieniu od foli pozwala na swobodny przepływ powietrza, oraz wody.
Każdy nasz produkt posiada najsilniejszy koncentrat stabilizatora przeciw promieniom UV co gwarantuje dłuższą żywotność. Wszystkie nasze agrowłókniny powyżej 3,2m szerokości mają najmocniejsze -zgrzewane a nie klejone łączenia, co wyróżnia je na rynku i charakteryzuje największą wytrzymałością. Dodatkowym atutem są wzmacniane brzegi, które pozwalają ochronić miejsca mocowania agrowłókniny do podłożą, jest to tak istotne ponieważ są one najbardziej narażone na rozrywanie.

Agrowłóknina wiosenno-zimowa P-23 (19 gram/m2) -zobacz w sklepie

Agrowłóknina biała P-23 Plant-protex to najmocniejsza i najefektywniejsza z proponowanych przez nas agrowłóknin do zastosowań w profesjonalnym rolnictwie. Gramatura na poziomie 23g/m2 pozwala na uzyskanie wyższej temperatury, a także sprawia że ze względu na odporność wytrzymuje ona z reguły sezon dłużej niż agrowłókniny P17 i P19
Każdy nasz produkt posiada najsilniejszy koncentrat stabilizatora przeciw promieniom UV co gwarantuje dłuższą żywotność. Wszystkie nasze agrowłókniny powyżej 3,2m szerokości mają najmocniejsze -zgrzewane a nie klejone łączenia, co wyróżnia je na rynku i charakteryzuje największą wytrzymałością. Dodatkowym atutem są wzmacniane brzegi, które pozwalają ochronić miejsca mocowania agrowłókniny do podłożą, jest to tak istotne ponieważ są one najbardziej narażone na rozrywanie .

Agrowłóknina zimowa P50 (50 gram/m2) -zobacz w sklepie

Agrowłóknina zimowa P-50 Plant-protex to to specjalistyczna włóknina do zastosowań w ogrodnictwie i rolnictwie. Ma zastosowanie głównie podczas zimy, ale również wczesną wiosną i późną jesienią. Tworzy otulinę wewnątrz której temperatura jest wyższa oraz zabezpiecza przed działaniem mroźnych wiatrów, zwłaszcza w bezśnieżne zimy. Agrowłóknina Plant-protex przepuszcza światło, pozwala lepiej kontrolować gospodarkę wodną ograniczając wysuszanie roślin oraz przepuszczając wodę. Stabilizowana przeciw promieniom UV największą dawką koncentratu jest najwytrzymalszą z dostępnych agrowłóknin na rynku europejskim.

Agrowłóknina do ściółkowania przeciw chwastom

Agrowłóknina przeciw chwastom P-50 (50 gram/m2) czarna -zobacz w sklepie

Agrowłóknina czarna to najskuteczniejszy sposób zwalczania chwastów.
Ściółkując glebę wzmacniamy system korzeniowy roślin, przyśpieszając ich rozwój i zwiększając wytrzymałość. Dodatkowo agrowłóknina plant-protex pozwala regulować wilgotność gleby z jednej strony spowalniając odparowywanie wody a z drugiej przepuszczając wody opadowe oraz płynne środki nawozowe.
Agrowłóknina czarna -najwyższa jakość – najlepsza cena

Agrowłóknina przeciw chwastom P-50 (50 gram/m2) brązowa -zobacz w sklepie
Kolor brązowy agrowłóknin ściółkujących Plant-protex przygotowaliśmy specjalnie z myślą o ogrodnictwie. Ponieważ najbardziej powszechne jest przysypywanie agrowłóknin korą, kolor dobraliśmy tak aby jak najmniej się spod niej wyróżniał. Pozwala to na uzyskanie znacznie lepszych walorów estetycznych.

  • -pod iglaki
  • -pod korę
  • -przeciw chwastom

Agrowłóknina przeciw chwastom P-50 (80 gram/m2) czarna -zobacz w sklepie

Agrowłóknina czarna to najskuteczniejszy sposób na zwalczanie chwastów.
Agrowłóknina ściółkująca o gramaturze 80g/m2 to najmocniejsza włóknina do powszechnego zastosowania w ogrodnictwie rolnictwie i budownictwie drogowym i drenażowym. Ze względu na swoją grubość ma dużo lepsze parametry wytrzymałościowe niż standardowe włókniny P-50. Pozwala przy tym utrzymać naturalną gospodarkę wodną, przepuszczając wodę, nawozy płynne, ograniczając odparowywanie oraz pozwalając oddychać. Ściółkując glebę wzmacniamy system korzeniowy, przyśpieszając rozwój roślin i zwiększając ich wytrzymałość.