Siatka przeciw kretom

Siatka przeciw kretom

Oferowana przez nas lekka siatka z BOPP (podwójnie orientowany polipropylen)
została zaprojektowana jako zabezpieczenie przed kretami, nornicami i innymi szkodnikami. Siatka wzmacnia i stabilizuje powierzchnie gruntu, co daje znakomite efekty przy tworzeniu trawników i rabatek. Zastosowane przez włoskiego producenta wzmacniane łączenie siatki pozwala na otrzymanie doskonałych wytrzymałości na zerwanie wzdłużne i poprzeczne na poziomie 3500N/m2. Jest odporna na warunki glebowe oraz wszelkie formy nawożenia. Zastosowanie stabilizatora przeciw promieniom UV pozwoliło uodpornić siatkę na warunki atmosferyczne, na które jest narażona podczas zakładania trawnika.

Parametry techniczne:

Skład: 100% BOPP
masa powierzchniowa: 30g/m2 +/- 10%
dodatki: stabilizator przeciw promieniom UV
wytrzymałość wzdłużna: 150N/5cm2
wytrzymałość poprzeczna: 122N/5cm2
wielkość oczka : 10mm x 10mm +/- 10%
kolor: czarny
szerokość: 1,5m
długość: max 500mb

W przypadku tworzenia trawnika z rolek, siatkę rozkładamy bezpośrednio na przygotowaną glebę i przykrywamy ją rozwiniętymi elementami trawy. Tworząc trawnik z rozsiewu zalecamy rozwiniętą siatkę przykryć warstwą ziemi o grubości 5-10cm. Przy wykorzystywaniu siatki w już istniejących trawnikach konieczne jest warstwowe „zdjęcie” darni, ponowne jej ułożenie na rozłożonej wcześniej siatce, zwałowanie i późniejsza pielęgnacja aż do ponownego ukorzenienia.
Polecamy również wykorzystanie specjalnych kotwic mocujących w celu sprawnego i trwałego zamocowania oraz rozłożenia produktu podczas prac.

Zobacz siatki na krety w naszym sklepie.

Zobacz kotwice mocujące w naszym sklepie.

siatka przeciw kretom

siatka przeciw kretom

rolka siatki

rolka siatki